10 t/m 16 april: Werken nieuwe bruggen E313

Gepubliceerd op  donderdag 26 mrt 2026 om 15.15 uur
Van 10 tot en met 16 april voert het Agentschap Wegen en Verkeer (AWV) ingrijpende werken uit op de E313. Hoewel de werken bewust tijdens de paasvakantie worden gepland, zal de impact zeer groot zijn en tot ver in de ruime omgeving voelbaar.

Van 10 tot en met 16 april voert het Agentschap Wegen en Verkeer (AWV) ingrijpende werken uit op de E313.
Tijdens deze periode wordt de snelweg in beide richtingen volledig afgesloten tussen de aansluiting met de Antwerpse Ring (R1) en het op- en afrittencomplex Wommelgem.

Het afgesloten traject is één van de drukste verkeersknooppunten van België. Hoewel de werken bewust tijdens de paasvakantie worden gepland, zal de impact zeer groot zijn en tot ver in de ruime omgeving voelbaar.

Meer info

Thema's

Naar top