10 t/m 16 april 2026: werken aan nieuwe bruggen E313

Gepubliceerd op  donderdag 26 mrt 2026 om 15.15 uur
Van 10 tot en met 16 april voert het Agentschap Wegen en Verkeer (AWV) ingrijpende werken uit op de E313. Hoewel de werken bewust tijdens de paasvakantie worden gepland, zal de impact heel groot zijn en tot ver in de ruime omgeving voelbaar.

Van vrijdagavond 10 april (20 uur) tot donderdagochtend 16 april (5 uur) voert het Agentschap Wegen en Verkeer (AWV) uitzonderlijke grote werken uit aan de E313 ter hoogte van de bruggen over de Sterckshoflei en de Cornelissenlaan in Deurne. Er worden nieuwe bruggen geplaatst.

Tijdens deze periode is de snelweg in beide richtingen volledig afgesloten tussen de aansluiting met de Antwerpse Ring (R1) en het op- en afrittencomplex Wommelgem.

Het afgesloten traject is één van de drukste verkeersknooppunten van België. We roepen dan ook op om de omgeving te vermijden. Als je je toch moet verplaatsen, maak je het best zo veel mogelijk gebruik van alternatieve vervoersmethoden en het openbaar vervoer. Moet je toch met de wagen de baan op, dan moet de routes via Brussel of Breda gebruiken.

Meer info

Thema's

Naar top