Wanneer
- vrijdag 8 mei 2026 van 14 tot 18 uur
- zaterdag 9 mei 2026 van 14 tot 18 uur
- zondag 10 mei 2026 van 10 tot 18 uur
Locatie
In deze tentoonstelling ontmoeten twee werelden elkaar in beeld. Fotografe Vera Van de Peer portretteert deelnemers van het dagcentrum Leef met oog voor hun unieke persoonlijkheden, hun kwetsbaarheid, hun kracht. Tegelijkertijd geven de deelnemers zelf uitdrukking aan hun binnenwereld via tekeningen — intuïtief, expressief, eerlijk.
De foto's en tekeningen staan niet los van elkaar: ze zijn met elkaar in gesprek. Waar de camera de buitenkant vangt, onthult het potlood, de verf wat vanbinnen leeft. Samen vormen ze een portret dat dieper gaat dan één medium kan vangen.
Deze tentoonstelling nodigt je uit om te kijken, te voelen en te luisteren. Niet alleen naar de beelden, maar ook naar wat erachter ligt — naar menselijkheid, verbinding en wederzijds respect.

